FlashScore.co.kr

새로고침

축구 » 오늘 » 모든 경기

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ - Плей-оф

18:30Блектаун Сіті - Сідней Юнайтед 3:7aet
18:30Вуллонгонг Вулвз - АПІА Тайгерс 0:1

АВСТРАЛІЯ: Прем'єр-ліга Брісбена

18:30Грендж Тісл - Тарінга 1:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

18:30Голд Коуст Найтс - Вестерн Прайд 3:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

18:30Девонпорт - Ріверсайд Олімпік 6:2

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

18:30Еджворт Іглз - Ньюкасл Джетс 1:5
18:30Марконі Сталліонс - Мельбурн Сіті 1:2
18:30Морленд - Мегпайс Крузейдерс 4:0
18:30ФК Олімпік - Аделаїда Юнайтед 2:3

АЗІЯ: Кубок АФК - Плей-оф

21:45Абахані Лімітед (Ban) - 25 квітня (Prk) 4:3

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

03:45Кардіфф - Хаддерсфілд -:-
03:45КПР - Свонсі -:-
03:45Лідс - Брентфорд -:-
03:45Престон - Сток Сіті -:-
03:45Фулем - Міллволл -:-
03:45Чарльтон - Ноттінгем -:-
04:00Вест Бромвіч - Редінг -:-

АНГЛІЯ: Isthmian League Premier Division

03:45Крей - Маргейт -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

21:00Крю U23 - Кристал Пелес U23 0:1

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана - Апертура

09:05Тальєрес Ескалада - Депортіво Арменіо 3:2
9'Сан-Тельмо - Архентіно де Кільмес 0:0

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

9'Олл Бойз - Сентраль Кордоба 0:0
05:00연기Атлетіко Тукуман - Бока Унідос -:-
05:00연기Тальєрес Кордоба - Банфілд -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

07:15Ботафогу СП - Лондріна 2:1
07:15Бразіл ді Пелотас - Сан-Бенту 2:1
07:15Операріу - Гуарані 1:0
08:30Парана - Атлетіку Гояніенсе 0:0
09:30Віла-Нова - Спорт Ресіфі 0:2
09:30Куяба Еспорте - Фігейренсе 3:0

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

08:30Пайсанду - Насьйонал 0:0
09:00Луверденсе - Уніау 6:2
04:00Гояс - Бразільєнсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

39'Атлетіко ПР U20 - Флуміненсе U20 2:1
39'Атлетіку Мінейру U20 - Америка МЖ U20 0:0
39'Ботафогу U20 - Корітіба U20 0:0
39'Інтернасьйонал U20 - Понте-Прета U20 0:0
39'Фламенгу U20 - Греміу U20 0:0
39'Шапекоенсе СК U20 - Баїя U20 0:1
04:00Віторія U20 - Спорт Ресіфі U20 -:-
04:00Сантос U20 - Васку U20 -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Segunda Division - Клаусура

04:00Універсідад Сентраль - Чіко де Гуаяна -:-
04:30Hermanos Colmenares - Атлетіко Ель Віхія -:-
04:30Петролерос де Ансоатегі - Dynamo Puerto -:-
04:30Реал Фронтера - Депортіво Сулія -:-
05:00Ангостура - Сьюдад Вінотінто -:-
05:00Тітанес - Урена -:-

ГІБРАЛТАР: National League

01:15Європа Пойнт - Лінкс 0:5
03:30Олімпік - Європа ФК -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

01:30Віборг - Фредерісія 2:2
81'Веннсюссель ФФ - Сківе 0:1
84'Відовре - Фремад Амагер 0:0
83'Кольдинг - Вайле 1:1
82'Нюкебінг - Нествед 0:1
79'Роскілле - Кеге 2:3

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група 1

01:30Аварта - ФА 2000 1:0
01:30Ванлесе - Бренсхей 0:1
01:30Хіллерброд - Хельсінгер 1:2
84'Б-93 - Фрем 0:0
82'Слагельсе БІ - Хольбек 1:0
69'Хеллеруп - Сковсховед 1:0

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група 2

01:30Вейгорд - Брабран 2:2
01:30ВСК Орхус - Орхус Фремад 0:1
01:30Несбю - Міддельфарт 0:4
01:45Сюдвест - Рінгкебінг 3:3
84'АБ Копенгаген - Далум ІФ 1:0
81'Тістед ФК - Яммербугт 0:0

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF - Клаусура

05:00Атлантіко - Сан-Крістобаль -:-
05:00Атлетіку - Сібао -:-
05:00Вега Реал - Універсідад O&M -:-
05:00Дельфінес Дель Есте - Барселона Атлетіко -:-
05:00Мока - Харабакоа -:-

ДР КОНГО: Ligue 1

21:30연기Груп Базано - Сімба -:-
23:30АС Віта Клуб - РКК 0:0
23:30АС Маньєма - Груп Базано 2:0
23:30연기Дофен Нуар - АС Маньєма -:-

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

01:00Нимме Калью - Кейла -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Кваліфікація

04:00Динамо Загреб (Cro) - Русенборг (Nor) -:-
04:00Олімпіакос Пірей (Gre) - Краснодар (Rus) -:-
04:00Янг Бойз (Sui) - Црвена Звезда (Srb) -:-

ІНДІЯ: Durand Cup - Плей-оф

18:30Іст Бенгал - Гокулам 1:2pen
23:00Мохун Баган - Real Kashmir 3:1aet

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2

17:30Персеранг Серанг - Срівіджая 0:1

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

51'Лейкнір Ф. - Тіндастолл 3:0
49'Ф'ярдабіггд - Троттур Вогар 0:0
39'Відір - Карі 0:0
39'Далвік/Рейнір - Волсунгур 1:0
39'ІР Рейк'явік - Вестрі 0:1
04:15КФГ Гардабаїр - Сельфосс -:-

ІСЛАНДІЯ: Urvalsdeild Women

39'КР Рейк'явік W - Брейдаблік W 1:0
39'Сельфосс W - Валюр W 0:0

КАТАР: Прем'єр-ліга

23:20Аль-Садд - Аль-Вакра 4:1
01:30СК Катар - Аль-Духаїль 1:2

КИРГИЗСТАН: Премьер лига

20:30Абдиш-Ата - Кара Балта -:-
20:30Алай Ош - Академія футболу -:-
20:30Алга - Дордой Бішкек 0:2
20:30Ілбірс - Нефтчі Кочкор-Ата -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Клаусура

06:00Букараманга - Депортес Толіма -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Клаусура

06:00Кортулуа - Льянерос 1:0
09:45Леонес - Форталеза 0:0
05:00Орсомарсо - Тігрес -:-
05:30Реал Сан-Андрес - Атлетіко ФК -:-

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

23:00ДФЦ Даугавпілс - Єлгава 1:2
01:00ФК Лієпая - РФС 1:2

ЛИТВА: I Ліга

01:00Дайнава Алітус - BFA Vilnius 3:2

МАЛАЙЗІЯ: Кубок Малайзії

22:00ПДРМ ФА - Селангор 2:2

МАЛЬДІВИ: Прем'єр-ліга - Перший етап

20:00Грін Стрітс - Юнайтед Вікторі -:-
01:00ТК Спортс Клаб - Фоакайдху -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

01:00Атлас W - Некакса W 2:0
06:00УНАМ Пумас W - Веракрус W -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

22:00Baia de Pemba - КД Накала 3:1
22:00ЛД Мапуту - ЕНХ Віланкуло 0:2
22:00Текстіл ду Пунге - Чібуту 1:0
22:00연기Ферровіаріу Нампула - УД Сонго -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

84'Ерфурт - Мойзельвіц 1:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

02:00Рехлінг - Кобленц -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

00:00Вольфсбург U19 - Магдебург U19 5:2
00:30Гамбург U19 - Ганновер U19 0:3
00:30Дрезден U19 - ФК Хемніцер U19 6:0
01:00연기РБ Лейпциг U19 - Енергі Коттбус U19 -:-
01:30Санкт-Паулі U19 - Бремен U19 0:5
79'Гольштайн Кіль U19 - Ніндорфер U19 3:2

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

18:00Баварія U19 - Майнц U19 1:1
18:00Фрайбург U19 - Аугсбург U19 3:1
21:00Інгольштадт U19 - Карлсруе U19 1:2
22:00Гройтер Фюрт U19 - Кайзерслаутерн U19 0:1
01:00Ульм U19 - Гоффенгайм U19 0:1
01:00Штутгарт U19 - Гайденгайм U19 0:0

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

23:00Боруссія М. U19 - Боруссія Д. U19 2:1
01:00Вікторія Кельн U19 - Шальке U19 1:0
01:00Вупперталер U19 - Алеманія Аахен U19 2:0
01:00Дуйсбург U19 - Бохум U19 3:1
01:00Кельн U19 - Фортуна Д. U19 2:0
79'Білефельд U19 - Пройссен Мюнстер U19 3:1
81'Леверкузен U19 - Обергаузен U19 4:1

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

01:00Єрв - КФУМ Осло 2:2
01:00Конгсвінгер - Стреммен 3:2
01:00Нотодден - Нест-Сотра 2:3
01:00Саннефйорд - Рауфосс 1:0
01:00Тромсдален - Согндал 0:1
01:00Улл/Кіса - Саннес Ульф 2:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

00:00Левангер - Халден 0:3

НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії (Жінки)

00:00Реа W - Арна-Б'єрнар W 0:1
01:00Волеренга W - Авалдснес W 3:0
01:00Кульботн W - ЛСК Квіннер W 1:3
01:00Тронхейм-Орн W - Сандвікен W 4:2

ПАРАГВАЙ: Copa Paraguay

05:15Депортіво Сантані - Ameliano 2:1
07:30Спортінг Лукеньйо - Рубіо Нью 1:0
05:15RI 3 Corrales - Насьйональ Асунсьйон -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Плей-оф

09:30Греміу (Bra) - Палмейрас (Bra) 0:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок

09:30Атлетіку Мінейру (Bra) - Ла Екідад (Col) 2:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Кубок Македонії

00:00Веллазерімі - Работнічкі 0:4
00:00Кожуф Гевгелія - Ренова 3:4pen
00:00Краварі - Лабунішта 1:4
00:00КФ Гостівар - Шкендія 1:4
00:00Локомотив Скоп'є - Струга Трім & Лум 1:5
00:00Осогово - Победа 1:0
00:00Охрід - Беласіца 2:1pen
00:00Превалец - Борец 0:4
00:00Тетекс - Шкупі 1:5
00:00Фортуна Скоп'є - Сілекс 0:4

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга КОНКАКАФ

09:00Robinhood - Індепендьєнте 1:1
09:00Санта-Текла - Сан-Карлос 0:0
11:00Манагуа ФК - Мотагуа 1:2

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Leagues Cup

09:30Клуб Америка - УАНЛ Тігрес 2:3pen
11:30Крус Асуль - Лос-Анджелес Гелаксі 2:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

00:00Варта Познань - Подбескідзє 2:1
00:30Радомяк Радом - ГКС Ястшембє 2:2
82'ГКС Белхатув - Одра Ополє 1:0
82'Ол. Грудзьондз - Сувалкі 1:2
80'Пуща - Заглембє Сосновець 0:1
80'Тихи - Хробри Глогув 4:1
39'Термаліца - Сталь Мелець 0:0
39'Хойнічанка - Легніца 0:2
9'Ольштин - Сандеція Нови С. 1:0

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

00:00Гарбарня - Погонь Сєдльце 0:0
00:00Елана Торунь - Скра 1:1
00:00Лех Познань 2 - Легьоново 2:1
00:00Р. Жешув - Битовія Битув 1:1
00:00Стальова Воля - Блекітні Старгард 0:1
90'Відзев Лодзь - Ленчна 2:2
78'ГКС Катовіце - Ельблаг 1:1
82'Польковіце - С. Жешув 1:2
82'Прушкув - Гриф Вейгерово 2:1

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

01:00Легія II - Полонія Варшава 3:0

РОСІЯ: Кубок Росії

18:00Чита - Луч 0:1
22:00Аланія Владикавказ - Ротор В. 2:1
23:00Арарат Москва - Нижній Новгород 0:3
00:00Akron Togliatti - Мордовія 1:2pen
00:00Inter Cherkessk - Чайка Піщанокопське 2:5
00:00Велес Москва - Торпедо М. 3:4pen
00:00Чорноморець Н. - Армавір 3:0
00:30Камаз - Нафтохімік 2:0
00:30Ленінградець - Балтика 1:2
00:30Рязань - Чертаново М. 1:4
00:30Салют-Бєлгород - Факел Воронеж 1:3
00:30Шинник Ярославль - Текстильник 1:0
01:00Хімки - Курськ 4:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

00:50Аль-Тукба - Охoд 0:0
01:00Аль-Кавкаб - Аль-Батін 2:0
01:15Аль-Такадом - Аль-Джіл 1:2
01:20Аль-Айн - Аль-Шоала 1:0
01:30Аль-Ансар - Аль-Кадісія -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

18:00Усті-над-Лабем (Cze) - Ліберец (Cze) 2:1
23:30Маккабі Тамра (Isr) - Шапіра (Isr) -:-
23:45Айя Напа (Cyp) - Омонія Арадіпу (Cyp) 2:1
00:00Ахаїкі (Gre) - ПАО Варда (Gre) 2:1
00:00Чіттаделла (Ita) - Клодьєнсе (Ita) -:-
01:00Дахау (Ger) - Бухбах (Ger) 4:1
76'Атлетіко Тордесільяс (Esp) - Вальядолід B (Esp) 2:1
49'Гранольєрс (Esp) - Грама (Esp) 1:0
52'Хогстратен (Bel) - Дессель (Bel) 2:3
04:00Ребордоза (Por) - Гріжу (Por) -:-
04:30Кандал (Por) - УД Лавренсе (Por) -:-

СВІТ: Арабська ліга чемпіонів - Попередній раунд

77'Аль-Ріффа - Хорсід 5:0
05:00ІР Танжер - Аль-Зарваа -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

16:00Румунія U19 W - Україна U19 W 1:3

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

02:30Прадехон W (Esp) - ЕДФ Логроньйо W (Esp) -:-
9'Бетіс W (Esp) - Санта-Тереса W (Esp) 1:0

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

00:00Свіднік - Стропков 1:2

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

23:30Lip. Stiavnica - Жарновіца 5:0
23:30Єднота Банова - Зволен 2:0
23:30Калиново - Чадця 1:0
23:30МСК Мартін - Ковачова 4:1
23:30Наместово - Л. Градок 1:1
23:30Новоград Лученец - Красно 0:0
23:30Рімавска Собота - Ракитовце 2:2
23:30Філаково - Оравске Веселе 0:0

СЛОВАЧЧИНА: Кубок Словаччини

00:00Hornad Zdana - Младост Калша 1:2pen
00:00Velky Saris - Прешов 1:4
00:00Гелніца - Спішске Подградє 0:2
00:00Дем'ята - Шарішске Міхаляни 1:2
00:00Медзев - Славія Кошице 1:2
00:00Прібелце - Комарно 1:2

ТАЙВАНЬ: Premier League

20:00Тайбей Танун - Taichung 5:0

УЗБЕКИСТАН: Кубок Узбекистану

21:00Октепа Ташкент - АГМК 3:4
23:15Согдіана - Буньодкор 1:2

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

39'Клаксвік - Б36 Торсхавн 0:0

ФІЛІППІНИ: PFL

17:00Глобал - Кая 0:2
20:00ФК Медіола 1991 - Серіс 1:4

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

01:00Tremosnice - Полічка 0:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

00:00Бистрц - Богуніце 2:3
00:00Босковіце - Мутеніце 0:0
00:00Крумвірж - Іванчіце 1:2
00:00Лішень B - Моравскі Крумлов 3:1
00:00Моравська Славія - Свратка Брно 2:3
00:00Ратішковіце - Куржім 2:0
00:00Спарта Брно - Раєчко 3:0

ЧЕХІЯ: Ліга U19

19:00Карвіна U19 - Чеське Будейовіце U19 1:0

ШВЕЙЦАРІЯ: Promotion League

02:30Бавуа - Етуаль Каруж -:-
02:30Стад Ніонне - Блек Старс -:-
03:00Брюль - Рапперсвіль -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

03:00Ешаллен - Лозанна II -:-
03:00Мерен - Ла Шо-Де-Фон -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

03:00Басскур - Золотурн -:-
03:00Волен - Делемон -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

03:00Ред Стар Цюрих - Тальвіль -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

02:30Мура - Сундбібергс -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація

00:30Готтне ІФ - Броммапойкарна 2:4aet
01:00Квідінг - Хекен 1:3
01:00Твокер - Треллеборг 2:0
01:30Гуте - Далкурд 2:4
01:30연기Енскеде - АІК -:-
01:30Ескільсмінне - Норрбю 1:0
01:30Карлскруна - Естерс 2:1
연장전Карлстад - Сіріус 0:0
연장전Лідінге ІФК - Сундсвалль 1:1
01:30Лулео - Хаммарбю 1:3
01:30Нічепінг - Еребру 0:1
01:30Раслаттс - ГАІС 0:1
01:30Русенгорд - Кальмар 1:2
01:30Сандвікенс - Фрей 2:1
01:30Соллентуна - Дегерфорс 4:3
01:30Тімро - Норрчепінг 1:6
81'Торнс - Єнчепінг 1:1
01:30Тролльхеттан - Хальмстад 1:2
01:30Упсала - Вестерос 1:3
01:30Форсса - Сюріанска 2:4
01:30Хускварна - М'єльбю 0:4
01:30Ютсіктенс - Ергрюте 0:1

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

80'Юргорден W - Еребру W 1:3

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції (Жінки) - Кваліфікація

03:00Ельвше W - Боллстанес W -:-

새로고침

축구 | 야구 | 농구 | 배구 | 미식 축구 | 하키 | 테니스 | 핸드볼 | 더많은 스포츠 »

맨위

FlashScore.co.kr은 실시간 축구 스코어 - 모바일라이브스코어를 제공합니다. 이 모바일버전은 기술적인 이유로 인해 FlashScore.com 웹사이트와 다른 파라미터를 갖고 있습니다.