FlashScore.co.kr

새로고침

축구 » 오늘 » 모든 경기

advertisement

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

18:30Кінгстон Сіті - Саут Мельбурн 1:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія

18:45Блю Іглз - Пара 3:1

АНГЛІЯ: Друга ліга

04:45Менсфілд - Лінкольн -:-

АРГЕНТИНА: Суперліга

08:00Сан-Мартін Т. - Бока Хуніорс 1:4
07:00Банфілд - Годой Крус -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Б Насьйональ

07:00Альмагро - Дефенсорес де Бельграно 3:0
07:00Сентраль Кордоба - Хімнасія Хухуй 2:0
08:00Атлетіко Рафаела - Інстітуто 1:0

АРГЕНТИНА: Прімера В Метрополітана

03:00Олл Бойз - Трістан Суарес -:-
04:00Сакачіспас - Комунікасьонес -:-
04:00Сан-Мігель - Фландрія -:-
04:00Сан-Тельмо - Атлетіко Атланта -:-
04:00УАІ Уркіса - Акассусо -:-
04:00Фенікс - Тальєрес Ескалада -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С Метрополітана

04:00Спортіво Італьяно - Ель Порвенір -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D Метрополітана

04:00Юпанкі - Клейпоул -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль А - Етап невдах

06:00Антоніана - АО Сапла 1:1
06:00Сан-Лоренсо Алем - Расінг Кордоба 3:3
10:00Хувентуд Уніда Універсітаріо - Спортіво Естудіантес 1:0
05:00Деф. Пронунсіамьенто - Атлетіко Парана -:-
05:00Спортіво Лас Парехас - Хувентуд Уніда Гуалегуайчу -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

00:30Лок. Горна - Арда 2:0

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура

06:15Сан-Хосе - Гуабіра 3:1
08:30Блумінг - Вільстерманн 2:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Каріока - Кубок Ріо

07:00Флуміненсе - Ботафогу 1:1
08:00Боавішта - ФК Американо 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

06:00Шапекоенсе СК - Жойнвіль 1:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу

07:00Греміу - Інтернасьйонал 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

07:00Мірасол - Ботафогу СП 1:1

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу

06:00Сеара - Форталеза 1:1

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Апертура

06:00연기Карабобо - Лара -:-
06:00연기Каракас - Метрополітанос -:-
06:00연기Монагас - Трухільянос -:-

ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр

07:00Віолет - Расінг Гаітьєн 1:1
07:00Фіка - Реал дю Кап 1:1
08:00Тампет - Дон Боско 1:1
07:00Космополіте - Triomphe Liancourt -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

01:30Талліндінг Юнайтед - Wellingara -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура

06:30Реал Мінас - Хутікальпа 1:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга

하프타임Аріс - Смірніс 1:0

ЕКВАДОР: Ліга Про

07:30Емелек - Ель Насьйональ 2:1

ЗАМБІЯ: Суперліга

22:00Форест Рейнджерс - Пауер Дайнамос 4:2

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

하프타임Нес-Ціона - Хапоель Петах-Тіква 0:1
45+'Хапоель Бней-Лод - Х. Назарет 0:0
하프타임Хапоель Кфар-Саба - Хапоель Акко 0:0

ІРЛАНДІЯ: Кубок Ліги

00:00Коб Рамблерс - Лімерик 3:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

05:00Нумансія - Малага -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

04:45Порденоне - Монца -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

04:30Savignanese - Чезена -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга Агіла - Апертура

06:00Уїла - Депортес Толіма 1:5
08:00Ягуарес де Кордоба - Петролера 0:0
10:00Букараманга - Кукута 1:0

КОЛУМБІЯ: Прімера Б - Апертура

08:00Чіко - Леонес 2:1

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

06:05연기Лимон - Кармеліта -:-
08:00Сапрісса - Ередіано 2:1

МЕКСИКА: Прімера - Клаусура

09:06Сантос Лагуна - Некакса 1:2
11:00Клуб Леон - Веракрус 2:0

МЕКСИКА: Ліга Ассенсо - Клаусура

09:00Сакатепек - УАЕМ Потрос 3:1
10:00Сімарронес де Сонора - Хуарес 0:0

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап переможців

21:30Йонг Неймеген - Йонг Віллем II 0:0

НІДЕРЛАНДИ: Ліга резервістів - Етап невдах

19'Йонг Гоу Ехед Іглс - Йонг Ексельсіор 0:0
19'Йонг ФК Ейндховен - Йонг Хелмонд 0:1

НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура

06:00Халапа - Діріанген 2:4
06:00Чінандега - Окоталь 0:1
09:00Ювентус Манагуа - Ферретті 2:1

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

04:30Регенсбург - Гройтер Фюрт -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

03:00Ганза Росток - Галлешер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

04:15Мангейм - Штайнбах Гайгер -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

08:00Мігеліто - УД Універсітаріо 1:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

06:00Гуарані - Олімпія Асунсьйон 1:5
05:00Діас - Сан-Лоренсо -:-
07:15Серро Портеньйо - Соль де Америка -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Апертура

06:00ФБК Мельгар - Універсітаріо 2:1

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U17 - Перший етап

03:00Американські Віргінські Острови U17 - Кайманові О-ви U17 -:-
05:30Сент-Вінсент і Гренадини U17 - Нікарагуа U17 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування

89'Конкордія - ФК Германнштадт 2:2
03:30Волунтарі - ФК Ботошані -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

06:00Пасакіна - Санта-Текла 0:3
06:00Хокоро - Агіла 0:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

16:30Фіджі - Нова Каледонія 3:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

21:00Енергетик-БГУ (Blr) - ФК Гомель (Blr) 3:0
22:15Хаммарбю (Swe) - Лінчепінг Сіті (Swe) 2:2
45+'Ескільсмінне (Swe) - Варберг (Swe) 1:0
하프타임Ранхейм (Nor) - Левангер (Nor) 2:0

СЕРБІЯ: Перша ліга

23:00Златібор Чаєтіна - Сіндєліч Б. 2:0
90+'Металац - Бежанія 1:1

США: МЛС

06:00Цинцинатті - Портленд Тімберс 3:0
08:00Атланта Юнайтед - Філадельфія Юніон 1:1
08:30ФК Торонто - Нью-Інгленд Революшн 3:2
10:00Колорадо Репідс - Спортінг Канзас-Сіті 1:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

00:00Арсенал-Київ - Ворскла 2:2

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

07:30Вондерерс - Пеньяроль 2:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

04:45Газелек Аяччо - Ланс -:-

ЧЕХІЯ: Молодіжна ліга

19:00Злін U21 - Брно U21 1:1
19:00Їглава U21 - Словацко U21 2:3
21:00Ліберец U21 - Яблонець U21 5:2
21:00Пржибрам U21 - Тепліце U21 2:1
21:00Спарта Прага U21 - Славія Прага U21 1:2
22:00Вікторія Пльзень U21 - Богеміанс 1905 U21 2:1
22:00Чеське Будейовіце U21 - Градец-Кралове U21 2:2

ЧИЛІ: Прімера

06:15Кокімбо - Уніон Ла Калера 1:1
08:30Евертон - Антофагаста 1:0

ЧИЛІ: Прімера В

06:00Вальдівія - Барнечеа 2:1
06:00Кобрелоа - Копіапо 0:0
06:00Ньюбленсе - Магальянес 2:3

새로고침

축구 | 야구 | 농구 | 배구 | 미식 축구 | 하키 | 테니스 | 핸드볼 | 더많은 스포츠 »

맨위

FlashScore.co.kr은 실시간 축구 스코어 - 모바일라이브스코어를 제공합니다. 이 모바일버전은 기술적인 이유로 인해 FlashScore.com 웹사이트와 다른 파라미터를 갖고 있습니다.

터치버전으로 전환하세요.